ZAPRASZAMY NA SZKOLENIE

Szanowni Państwo, miło nam poinformować, że Biuro ds. Profilaktyki Przeciwdziałania Uzależnieniom Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach w najbliższym czasie organizuje dwa szkolenia on-line. Autorem szkoleń i zarazem osobą prowadzącą jest prof. Jakub Andrzejczak.

Zachęcamy z całego serca do udziału i przekazania tej informacji dalej. Warto by każdy rodzic mógł wziąć udział w proponowanych szkoleniach.

1. Szkolenie „Świat cyfrowy a rozwój dziecka” adresowane jest do rodziców, opiekunów, wychowawców i nauczycieli dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym i odbędzie się w dniu 26.10.2020 roku o godzinie 17.00
  2. Szkolenie „Uzależnienia cyfrowe dzieci i młodzieży” adresowane jest do rodziców, opiekunów, wychowawców i nauczycieli dzieci w wieku szkolnym oraz młodzieży - odbędzie się w dniu 28.10.2020 roku o godzinie 17.00

Szkolenia są bezpłatne i  skierowane są do rodziców, opiekunów, wychowawców, osób pracujących z dziećmi i młodzieżą z terenu gminy Czechowice-Dziedzice.

Zapisy na szkolenia przyjmuje Biuro ds. Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom do dnia 23.10.2020 wyłącznie drogą mailową przy użyciu załączonego formularza zgłoszeniowego. Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr telefonu Biura 32 2147161 lub 2147177 (kierownik).

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia online. Alicja Puzoń