Go to main content
Wersja normalna A Wersja kontrastowa A Wersja jaskrawa A Wersja kontrastowa jaskrawa A Zmniejsz rozmiar czcionki A- Zwiększ rozmiar czcionki A+

PLAN LEKCJI

KLASA 1A

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

8.00-8.45

Edukacja wczesnoszkolna

M.Chablak C17

Język angielski

M.Martyniszyn C17

Wf

M.Chablak E4

Edukacja wczesnoszkolna

M.Chablak C17

Edukacja wczesnoszkolna

M.Chablak C17

8.55-9.40

Edukacja wczesnoszkolna

M.Chablak C17

Wf

M.Chablak E4

Edukacja wczesnoszkolna

M.Chablak C17

Edukacja wczesnoszkolna

M.Chablak C17

Religia

Ł.Mieszczak

9.50-10.35

Język angielski

M.Martyniszyn C17

Edukacja wczesnoszkolna

M.Chablak C17

Religia

Ł.Mieszczak

Edukacja wczesnoszkolna

M.Chablak C17

Edukacja wczesnoszkolna

M.Chablak C17

10.45-11.30

Edukacja wczesnoszkolna

M.Chablak C17

Edukacja wczesnoszkolna

M.Chablak C17

Edukacja wczesnoszkolna

M.Chablak C17

Edukacja wczesnoszkolna

M.Chablak C17

Wf

M.Chablak P2

11.50-12.35

Zajęcia komputerowe 1/2

R.Szendzielorz B6

Zajęcia komputerowe 2/2

R.Szendzielorz B6

Edukacja wczesnoszkolna

M.Chablak C17

KLASA 1B

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

8.00-8.45

Edukacja wczesnoszkolna

S.Dajka C7

Edukacja wczesnoszkolna

S.Dajka C7

Wf

S.Dajka E4

Edukacja wczesnoszkolna

S.Dajka C7

Edukacja wczesnoszkolna

S.Dajka C7

8.55-9.40

Religia

Ł.Miesczak C7

Edukacja wczesnoszkolna

S.Dajka C7

Edukacja wczesnoszkolna

S.Dajka C7

Wf

S.Dajka E4

Edukacja wczesnoszkolna

S.Dajka C7

9.50-10.35

Edukacja wczesnoszkolna

S.Dajka C7

Język angielski

M.Martyniszyn C7

Język angielski

M.Martyniszyn C7

Edukacja wczesnoszkolna

S.Dajka C7

Wf

S.Dajka P2

10.45-11.30

Edukacja wczesnoszkolna

S.Dajka C7

Edukacja wczesnoszkolna

S.Dajka C7

Edukacja wczesnoszkolna

S.Dajka C7

Edukacja wczesnoszkolna

S.Dajka C7

Edukacja wczesnoszkolna

S.Dajka C7

11.50-12.35

Zajęcia komputerowe 1/2

R.Szendzielorz B6

Religia

Ł.Miesczak C7

Zajęcia komputerowe 1/2

R.Szendzielorz B6

KLASA 2A

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

8.00-8.45

Edukacja wczesnoszkolna

A. Sporyś-Moczek C16

Wf

A. Sporyś-Moczek E4

Edukacja wczesnoszkolna

A. Sporyś-Moczek C16

Język angielski

M.Martyniszyn C16

Język angielski

M.Martyniszyn C16

8.55-9.40

Wf

A. Sporyś-Moczek E4

Religia

E.Grzegorczyk C16

Religia

E.Grzegorczyk C16

Edukacja wczesnoszkolna

A. Sporyś-Moczek C16

Wf

A. Sporyś-Moczek P2

9.50-10.35

Zajęcia komputerowe

R.Szendzielorz B6

Edukacja wczesnoszkolna

A. Sporyś-Moczek C16

Edukacja wczesnoszkolna

A. Sporyś-Moczek C16

Edukacja wczesnoszkolna

A. Sporyś-Moczek C16

Edukacja wczesnoszkolna

A. Sporyś-Moczek C16

10.45-11.30

Edukacja wczesnoszkolna

A. Sporyś-Moczek C16

Edukacja wczesnoszkolna

A. Sporyś-Moczek C16

Edukacja wczesnoszkolna

A. Sporyś-Moczek C16

Edukacja wczesnoszkolna

A. Sporyś-Moczek C16

Edukacja wczesnoszkolna

A. Sporyś-Moczek C16

11.50-12.35

Edukacja wczesnoszkolna

A. Sporyś-Moczek C16

Edukacja wczesnoszkolna

A. Sporyś-Moczek C16

KLASA 2B

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

8.00-8.45

Wf

A.Górska-Janusz E4

Wf

A.Górska-Janusz E4

Edukacja wczesnoszkolna

A.Górska-Janusz C15

Edukacja wczesnoszkolna

A.Górska-Janusz C15

Wf

A.Górska-Janusz P2

8.55-9.40

Religia

E.Grzegorczyk C15

Edukacja wczesnoszkolna

A.Górska-Janusz C15

Edukacja wczesnoszkolna

A.Górska-Janusz C15

Edukacja wczesnoszkolna

A.Górska-Janusz C15

Edukacja wczesnoszkolna

A.Górska-Janusz C15

9.50-10.35

Język angielski

A.Górska-Janusz C15

Edukacja wczesnoszkolna

A.Górska-Janusz C15

Edukacja wczesnoszkolna

A.Górska-Janusz C15

Edukacja wczesnoszkolna

A.Górska-Janusz C15

Edukacja wczesnoszkolna

A.Górska-Janusz C15

10.45-11.30

Edukacja wczesnoszkolna

A.Górska-Janusz C15

Religia

E.Grzegorczyk C15

Zajęcia komputerowe

R.Szendzielorz B6

Edukacja wczesnoszkolna

A.Górska-Janusz C15

Język angielski

A.Górska-Janusz C15

11.50-12.35

Edukacja wczesnoszkolna

A.Górska-Janusz C15

Edukacja wczesnoszkolna

A.Górska-Janusz C15

KLASA 3A

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

8.00-8.45

Religia

E.Grzegorczyk C20

Edukacja wczesnoszkolna

A.Sporys C20

Edukacja wczesnoszkolna

A.Sporys C20

Wf

A.Sporys E4

Edukacja wczesnoszkolna

A.Sporys C20

8.55-9.40

Edukacja wczesnoszkolna

A.Sporys C20

Edukacja wczesnoszkolna

A.Sporys C20

Edukacja wczesnoszkolna

A.Sporys C20

Edukacja wczesnoszkolna

A.Sporys C20

Język angielski

M.Martyniszyn C20

9.50-10.35

Edukacja wczesnoszkolna

A.Sporys C20

Religia

E.Grzegorczyk C20

Edukacja wczesnoszkolna

A.Sporys C20

Zajęcia komputerowe

R.Szendzielorz B6

Edukacja wczesnoszkolna

A.Sporys C20

10.45-11.30

Wf

A.Sporys P2

Wf

A.Sporys E4

Język angielski

M.Martyniszyn C20

Edukacja wczesnoszkolna

A.Sporys C20

Edukacja wczesnoszkolna

A.Sporys C20

11.50-12.35

Edukacja wczesnoszkolna

A.Sporys C20

Edukacja wczesnoszkolna

A.Sporys C20

KLASA 3B

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

8.00-8.45

Edukacja wczesnoszkolna

J.Kołoczek C19

Edukacja wczesnoszkolna

J.Kołoczek C19

Edukacja wczesnoszkolna

J.Kołoczek C19

Wf

J.Kołoczek P2

Edukacja wczesnoszkolna

J.Kołoczek C19

8.55-9.40

Edukacja wczesnoszkolna

J.Kołoczek C19

Język angielski

M.Martyniszyn C19

Edukacja wczesnoszkolna

J.Kołoczek C19

Edukacja wczesnoszkolna

J.Kołoczek C19

Edukacja wczesnoszkolna

J.Kołoczek C19

9.50-10.35

Wf

J.Kołoczek P2

Wf

J.Kołoczek E4

Edukacja wczesnoszkolna

E.Ślęczka C19

Język angielski

M.Martyniszyn C20

Edukacja wczesnoszkolna

J.Kołoczek C19

10.45-11.30

Religia

E.Grzegorczyk C19

Edukacja wczesnoszkolna

J.Kołoczek C19

Edukacja wczesnoszkolna

J.Kołoczek C19

Edukacja wczesnoszkolna

J.Kołoczek C19

Zajęcia komputerowe

R.Szendzielorz B6

11.50-12.35

Religia

E.Grzegorczyk C19

Edukacja wczesnoszkolna

J.Kołoczek C19

KLASA 3C

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

8.00-8.45

Edukacja wczesnoszkolna

A.Boba C10

Religia

E.Grzegorczyk C10

Religia

E.Grzegorczyk C10

Edukacja wczesnoszkolna

A.Boba C10

Edukacja wczesnoszkolna

A.Boba C10

8.55-9.40

Język angielski

M.Martyniszyn C10

Edukacja wczesnoszkolna

A.Boba C10

Wf

A.Boba E4

Edukacja wczesnoszkolna

A.Boba C10

Edukacja wczesnoszkolna

A.Boba C10

9.50-10.35

Edukacja wczesnoszkolna

A.Boba C10

Edukacja wczesnoszkolna

A.Boba C10

Edukacja wczesnoszkolna

A.Boba C10

Edukacja wczesnoszkolna

A.Boba C10

Edukacja wczesnoszkolna

A.Boba C10

10.45-11.30

Edukacja wczesnoszkolna

A.Boba C10

Język angielski

M.Martyniszyn C10

Edukacja wczesnoszkolna

A.Boba C10

Zajęcia komputerowe

R.Szendzielorz B6

Edukacja wczesnoszkolna

A.Boba C10

11.50-12.35

Wf

A.Boba P2

Wf

A.Boba E4

KLASA 4A

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

8.00-8.45

Matematyka

I.Bierońska D3

Język polski

B.Tomasiewicz D3

Religia

Ł.Mieszczak D3

Matematyka

I.Bierońska D3

Matematyka

I.Bierońska D3

8.55-9.40

Język polski

B.Tomasiewicz D3

Matematyka

I.Bierońska D3

Godzina wychowawcza

I.Bierońska D3

Język angielski

M.Martyniszyn D3

Wf

P.Pawlik E4

9.50-10.35

Język polski

B.Tomasiewicz D3

Technika

R.Szendzielorz D3

Informatyka

R.Szendzielorz B6

Język polski

B.Tomasiewicz D3

Religia

Ł.Mieszczak D3

10.45-11.30

Historia

S.Gola D3

Muzyka

M.Kozłowska D3

Język polski

B.Tomasiewicz D3

Przyroda

P.Chlebek D3

Język angielski

M.Martyniszyn D3

11.50-12.35

Plastyka

E.Szczypka D3

Przyroda

P.Chlebek D3

Język niemiecki

E.Froń D3

Wf

P.Pawlik E4

Język niemiecki

E.Froń D3

12.55-13.40

Wf

P.Pawlik E4

Język angielski

M.Martyniszyn D3

Wf

P.Pawlik E4

KLASA 4B

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

8.00-8.45

Język polski

B.Tomasiewicz D2

Matematyka

D.Kołodziejczyk D2

Matematyka

D.Kołodziejczyk D2

Język polski

B.Tomasiewicz D2

Wf

P.Pawlik E4

8.55-9.40

Matematyka

D.Kołodziejczyk D2

Język polski

B.Tomasiewicz D2

Godzina wychowawcza

B.Tomasiewicz D2

Język polski

B.Tomasiewicz D2

Matematyka

D.Kołodziejczyk D2

9.50-10.35

Religia

Ł.Mieszczak D2

Muzyka

M.Kozłowska D2

Język polski

B.Tomasiewicz D2

Historia

S.Gola D2

Język niemiecki

E.Froń D2

10.45-11.30

Informatyka

R.Szendzielorz B6

Technika

R.Szendzielorz D2

Język niemiecki

E.Froń D2

Wf

P.Pawlik E4

Religia

Ł.Mieszczak D2

11.50-12.35

Język angielski

M.Martyniszyn D2

Język angielski

M.Martyniszyn D2

Wf

P.Pawlik E4

Przyroda

P.Chlebek D2

Język angielski

M.Martyniszyn D2

12.55-13.40

Plastyka

E.Szczypka D2

Przyroda

P.Chlebek D2

Wf

P.Pawlik E4

KLASA 5A

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

8.00-8.45

Religia

Ł.Mieszczak B2

Matematyka

I.Bierońska B2

Technika

R.Szendzielorz B2

Biologia

M.Kozłowska B2

Język niemiecki

E.Froń B2

8.55-9.40

Matematyka

I.Bierońska B2

Język polski

A.Wawrzos B2

Godzina wychowawcza

M.Martyniszyn B2

Matematyka

I.Bierońska B2

Matematyka

I.Bierońska B2

9.50-10.35

Wf

P.Pawlik E4

Język polski

A.Wawrzos B2

Język niemiecki

E.Froń B2

Język polski

A.Wawrzos B2

Język polski

A.Wawrzos B2

10.45-11.30

Język polski

A.Wawrzos B2

Geografia

P.Chlebek B2

Wf

P.Pawlik E4

Historia

S.Gola B2

Wf

P.Pawlik E4

11.50-12.35

Historia

S.Gola B2

Plastyka

E.Szczypka B2

Język angielski

M.Martyniszyn B2

Język angielski

M.Martyniszyn B2

Wf

P.Pawlik E4

12.55-13.40

Język angielski

M.Martyniszyn B2

Muzyka

M.Kozłowska B2

Religia

Ł.Mieszczak B2

Informatyka 2/2

R.Szendzielorz B6

13.50-14.35

Informatyka 1/2

R.Szendzielorz B6

KLASA 5B

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

8.00-8.45

Matematyka

D.Kołodziejczyk B1

Język polski

A.Wawrzos B1

Język angielski

M.Martyniszyn B1

Język polski

A.Wawrzos B1

Matematyka

D.Kołodziejczyk B1

8.55-9.40

Język polski

A.Wawrzos B1

Matematyka

D.Kołodziejczyk B1

Godzina wychowawcza

D.Kołodziejczyk B1

Biologia

M.Kozłowska B1

Język polski

A.Wawrzos B1

9.50-10.35

Język polski

A.Wawrzos B1

Geografia

P.Chlebek B1

Matematyka

D.Kołodziejczyk B1

Wf

P.Pawlik E4

Wf

P.Pawlik E4

10.45-11.30

Wf

P.Pawlik E4

Plastyka

E.Szczypka B1

Religia

Ł.Mieszczak B1

Język angielski

M.Martyniszyn B1

Język niemiecki

E.Froń B2

11.50-12.35

Wf

P.Pawlik E4

Muzyka

M.Kozłowska B2

Technika

R.Szendzielorz B1

Historia

S.Gola B1

Religia

Ł.Mieszczak B1

12.55-13.40

Historia

S.Gola B1

Informatyka 1/2

R.Szendzielorz B6

Język niemiecki

E.Froń B2

Informatyka 2/2

R.Szendzielorz B6

Język angielski

M.Martyniszyn B1