RADA RODZICÓW

- przewodniczący: Urszula Kuryj

- skarbnik: Gabriela Rogozińska

- sekretarz: Sylwia Stachura

- członek: Barbara Podolak, Katzrayna Matulewicz, Iwona Satława, Marzena Stokłosa - Jurczak, Mariola Łazarz - Skrabka

Wyprawka na rok szkolny 200 zł.

Środki te wydatkowane są na bloki, papier ksero, nożyczki, farby, kredki do piórników, papiery kolorowe, bibułę, materiały kreatywne (im więcej wpłat tym bardziej kreatywne), plastelinę, kleje, cekiny, koraliki, kolorowanki, naklejki, nagrody i dyplomy, materiały ze styropianu, brystol, wstążki, inne artykuły biurowe czyli wszystko to z czego korzystają przedszkolaki każdego dnia.

Cegiełkę na wyprawkę można wpłacać w dwóch ratach po 100,00 zł w terminach:I rata do 20.10.2023II rata do 20.01.2024.Jeśli ktoś nie może sobie pozwolić na tej wysokości wpłatę mogą to być nawet wpłaty comiesięczne, kwartalne odpowiednio podzielone(aby sumowały się do 200 zł).

Kwotę cegiełki na Radę Rodziców - 50,00 zł

Kwota cegiełki na Radę Rodziców jeśli do przedszkola uczęszczadwoje lub więcej dzieci - 30,00 zł od dziecka (2dzieci - 60zł, 3dzieci - 90zł)

(mile widziane wyższe wpłaty)Kwota ta przeznaczona jest na sfinansowanie między innymi imprez dla dzieci np. Mikołaj, Bal, Dzień Babci i Dziadka, Dzień Dziecka itp. W miarę możliwości staramy się też dofinansować teatrzyki, zakup strojów, zabawek w zależności od uzbieranej kwoty. Rada Rodziców szkoły i przedszkola to inna jednostka. Jeśli jedno z dzieci uczęszcza do przedszkola, a drugie do szkoły składka jest płacona odrębnie.

Nr konta do wpłaty: 19 8453 0002 0000 2075 2000 0010 Rada Rodziców PP 4A Czechowice - Dziedzice, Polna 33

BARDZO WAŻNE - w tytule przelewu prosimy napisać imię i nazwisko DZIECKA oraz nazwę grupy.

Rada Rodziców Przedszkola Publicznego nr 4a podjęła decyzję o wyborze oferty ubezpieczeniowej firmy InterRisk. Koszt ubezpieczenia to 50zł. Ubezpieczenie jest dobrowolne.

Szczegóły w zakładce UBEZPIECZENIE.