OD LICZYDŁA DO GENIUSZA 22/23

W obecnym roku szkolnym każda z klas od 1 do 3 ma szansę uczestniczyć w innowacji pedagogicznej "Od liczydła do geniusza". Liczba uczniów, którzy korzystają z tej metody szybkich obliczeń, znacząco wzrosła od ubiegłego roku. Pionierami są uczniowie klasy 3b, którzy jako pierwsi rok temu podjęli próbę wykorzystania arytmetyki mentalnej na lekcjach matematyki. Aktualnie świetnie radzą sobie z obliczeniami zainteresowani uczniowie klas pierwszych, drugich oraz trzecich. Zajęcia prowadzone są we współpracy i z wykorzystaniem materiałów Abakus Polska. Nasi uczniowie prezentują się w filmach na stronie Abakus i są najlepszą rekomendacją tej polecanej metody.