MEGA MISJA

Chwalimy się efektami pracy uczniów klasy 1B, którzy wykazali się ogromnym zaangażowaniem w przygotowanie zgłoszenia do programu MegaMisja organizowanego przez Fundację Orange. Zadanie polegało na zaproszeniu MegaMisji do naszej szkoły poprzez cyfrową historyjkę. Efekty ich pracy oceńcie sami - my jesteśmy pod ogromnym wrażeniem.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim uczniom i ich rodzicom za wkład pracy i pomoc w przygotowaniu prezentacji. Podziękowania należą się również pani dyrektor Alicji Puzoń oraz pani Ewelinie Ślęczce za ostatnie szlify, cenne uwagi i chęć niesienia pomocy. Szczególne uznanie należy się pani Annie Sporys za koordynacje i prowadzenie prac nad projektem.

Trzymajcie kciuki za naszą 1B - czekamy na wyniki.