KONIEC ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

W ostatnich miesiącach wszyscy musieliśmy zmierzyć się z poważnym kryzysem. Panująca na świecie pandemia COVID-19, z dnia na dzień zmieniła całą naszą edukację. Nic nie było takie samo, wszyscy uczyliśmy się nowych form i metod pracy oraz współdziałania. Nie obyło się bez trudności, nie uniknęliśmy błędów...

Tym bardziej dziękujemy Państwu i Wam drodzy uczniowie za zaangażowanie i elastyczność, za trud i codzienną walkę ze słabościami, za zakończenie z sukcesem kolejnego, wyjątkowo trudnego, roku szkolnego!

Życzymy Wam wszystkim, aby rozpoczynające się wakacje były pełne niezapomnianych wrażen. Życzymy wielu fantastycznych przygód. Wróćcie w nowym roku szkolnym radośni z zapasem sił do nauki, gotowi do podejmowania nowych wyzwań i kolejnych zadań.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne
oraz Pracownicy SP10