DRODZY ÓSMOKLASIŚCI

Drodzy Ósmoklasiści,

przed Wami pierwszy dzień egzaminów. Wierzymy, że wiedz zdobyta przez ostatnie lata pozwoli Wam z łatwością przystąpić do tego niezwykle ważnego sprawdzianu i uzyskać dobre wyniki.

Z pewnością nie obcy jest wam stres i zdenerwowanie, ale za kilka lat będziecie ten czas wspominać z uśmiechem i sentymentem.

Życzymy Wam, aby wiedza zdobyta w szkole była przez Was dobrze wykorzystana nie tylko podczas tegorocznych egzaminów, ale także w dalszym codziennym życiu. Otwiera się przed Wami kolejny etap w którym możecie dokonać wszystkiego o czym tylko zamarzycie.

Życzymy Wam powodzenia, szczęścia i oby drzwi wymarzonej szkoły średniej stały dla Was otworem.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne
oraz Pracownicy SP10