BAL KANAWAŁOWY

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, wyczekiwany. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas.

Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, strażaka, Spider-Mana, lwa, pszczółkę ,… nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.

Przedszkolaki w pięknych strojach pojawiły się na pięknie udekorowanej sali gimnastycznej gdzie czekał na nich DJ Adamus. W rytmie "serwowanej" przez niego muzyki rozpoczęły się tańce i zabawy. Zabawy, humoru i radości było co niemiara.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.