MŁODZI EKOLODZY Z SP10

W roku szkolnym 2021/2022 ruszyła kolejna tym razem już V edycja Programu edukacyjnego “ Liga Naukowa z Lotosem- Zdolni z Czechowic-Dziedzic, Gminy z zapałem”, w której udział biorą uczniowie klasy 2a ze Szkoły Podstawowej nr 10 przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach. Głównym celem działań, również w ramach Projektu jest kształtowanie świadomości ekologicznej wśród dzieci i mieszkańców Gminy Czechowice-Dziedzice. Alicja, Antoni i Patrycja to zapaleni przyrodnicy. Chcąc zaciekawić i zaangażować swoich rówieśników w działania na rzecz środowiska, stworzyli grupę” Młodych Ekologów z SP10” i postanowili wziąć udział w Programie “ Liga Naukowa z Lotosem- Zdolni z Czechowic-Dziedzic, Gminy z zapałem”.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny związanej z tematyką ekologiczną, edukacją, ochroną środowiska, zagrożeń dla naszej planety oraz propozycją działań proekologicznych.

Zamieszczamy tam także relacje z działań Młodych Ekologów w ramach Programu. Proponujemy gry i zabawy o tematyce ekologicznej.

ZAPRASZAMY!!! KLIKNIJ: https://sites.google.com/view/modzi-ekolodzy-sp-10-czechowic/strona-g%C5%82%C3%B3wna

Opiekun projektu: Aleksandra Sporyś-Moczek