ZAKOŃCZENIE UDZIAŁU W PROJEKCIE

Uczniowie klasy 1a wraz z opiekunem Panią Aleksandrą Sporyś-Moczek zakończyli udział w Projekcie „ Kompetencje na szóstkę”. Zrealizowali wszystkie zadania i zagadnienia w ramach Programu” Mali matematycy. Gdzie kryje się matematyka?”.

Podczas kreatywnych zajęć uczniowie rozwinęli kompetencje matematyczne i umiejetność praktycznego zastosowania wiedzy matematycznej w życiu codziennym. Kształtowali również kompetencje społeczne oraz emocjonalne.

Misją Uniwersytetu Dzieci w Klasie jest rozbudzenie ciekawości dzieci! Podczas realizacji projektu klasa mogła wziąć udział w Wykładzie Uniwersytetu Dzieci, a nauczyciel został zaproszony na konferencję "Inspiruję do nauki i rozwoju".

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!