ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

Na zakończenie roku szkolnego, a raczej następujący po nich początek wakacji, czekają niecierpliwie wszyscy uczniowie. Tej okazji zwykle w szkołach odbywają się uroczyste akademie. U nas również takie się odbyły. Przygotowały je klasy trzecie, które jednocześnie żegnały się z pewnym etapem ich szkolnego życia. Wspominali swoje pierwsze dni w szkole, radości i smutki, a także dziękowali za codzienne, niezwykle trudne i mozolne budowanie ich wnętrz: rodzicom, wychowawcom i nauczycielom . Szczególne podziękowania skierowali do Dyrekcji szkoły , której opiekę zawsze odczuwali.

Nie zapomnieli również o tym, że właśnie zaczęły się tak długo oczekiwane wakacje. Skierowali do Braci Uczniowskiej kilka dobrych rad, aby były bezpieczne i udane .

Na koniec Pani Dyrektor- Alicja Puzoń skierowało do wszystkich kilka ciepłych zdań- były gratulacje i podziękowania.

Potem uczniowie rozeszli się z wychowawcami do swoich klas, gdzie otrzymali świadectwa , dyplomy i nagrody książkowe. Uśmiechnięci wrócili do domów i zaczęli WAKACJE.