WIGILIA 2022

W dzień przedszkolnej Wigilii w całym przedszkolu panowała radosna, ożywiona atmosfera. O wyznaczonej godzinie w przedszkolnym holu zebrały się dzieci, personel przedszkola oraz Pani Dyrektor. Obejrzeliśmy Jasełka przygotowane przez grupę Pszczółki i wysłuchaliśmy życzeń złożonych przez Panią Dyrektor.

W salach dzieliliśmy się opłatkiem i składaliśmy sobie świąteczne życzeniam, śpiewaliśmy kolędy, a następnie zasiedliśmy do wspólnego posiłku. Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych lecz również, co najważniejsze, wzmacniają bliskie i serdeczne relacje.