SZLACHETNA PACZKA

Drodzy Rodzice i Uczniowie.

Pragniemy poinformować, że kolejny raz nasza szkoła przystąpiła do Szlachetnej Paczki. W ramach tej akcji udzielana jest pomoc rodzinom, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej z przyczyn od siebie niezależnych. Wybraliśmy wspaniałą rodzinę, która naprawdę zasługuje na naszą pomoc!

Na naszą pomoc czeka samotna matka i jej dwie córki. Potrzebują produktów żywnościowych, środków czystości i odzieży. Przydadzą się też przybory szkolne, ręczniki i pościel.

Dziewczynkom potrzebna jest odzież.

Zbiórkę kończymy 10 grudnia. Finał Szlachetnej Paczki 12-13.12.2020

Startujemy więc pełni zapału!

To ludzie pomagają, nie rzeczy. Nasze prezenty to promień nadziei i impuls do zmiany dla rodzin w potrzebie.

Więcej szczegółów w szkolnej bibliotece

u Pani Elżbiety Szczypki