ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI 2022

Święto Niepodległości to lekcja patriotyzmu nie tylko dla dorosłych, ale także dla tych najmłodszych członków naszego społeczeństwa, czyli przedszkolaków.

10 listopada 2022 obchodziliśmy w naszym przedszkolu Święto Niepodległości. Z tej okazji wszystkie dzieci przyszły odświętnie ubrane i uroczyście świętowały ten wyjątkowy dla Nas – Polaków dzień.

Motylki zaprezentowały program artystyczny, następnie wspólnie wykonaliśmy Hymn Narodowy o godzinie 11:11 ????????

Głównym celem spotkania, które zgromadziło małych patriotów z naszego przedszkola było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji oraz poznanie symboli narodowych naszego kraju.