SPRZĄTANIE ŚWIATA 2021/22 - WYNIKI

Wyniki konkursów akcji Sprzątanie Świata 2021

Mamy przyjemność poinformować, że zostali wyłonieni zwycięzcy i wyróżnieni konkursów na reportaż filmowy z akcji oraz na plakat promujący zasady ekologii i ochrony środowiska. Na naszą skrzynkę mailową trafiło sześć reportaży. Grupom dziękujemy za zaangażowanie, zrelacjonowanie wydarzenia oraz elementy edukacyjne zawarte w filmach. Prac konkursowych na plakat dotarło do nas pięćdziesiąt! Uczniowie bardzo różnorodnie zinterpretowali temat oraz zastosowali wiele technik wykonania plakatów. Dla uczestników Sprzątania Świata mamy ekologiczne, bawełniane torby, a dla zwycięzców różne nagrody. Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursach serdecznie dziękujemy, a wygranym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w walce o dobro naszej planety!

Nagrodzeni w konkursie na reportaż filmowy:

I miejsce: Jakub Wilczek, Radosław Jessa (Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Królowej Jadwigi)

II miejsce: Maria Piprek, Martyna Kopeć, Maja Krzempek (Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Powstańców Śląskich w Ligocie)

III miejsce: Bartosz Łaczny (Szkoła Podstawowa Nr 10 im. Ks. Jana Twardowskiego)

Wyróżnieni:

Sergiusz Jabłoński, Bartłomiej Górecki

Lena Światłoch, Julia Brzuska

Anna Czajka, Martyna Balcarek

Nagrodzeni w konkursie na plakat:

I miejsce: Zofia Famułka (Szkoła Podstawowa Nr 10 im. Ks. Jana Twardowskiego)

II miejsce: Jagoda Matwiejuk (Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Powstańców Śląskich w Ligocie)

III Karol Olejak przedszkole (Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Kazimierza Wielkiego)