RUSZAMY Z MPOTĘGĄ!

15 września w Zespole Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach ruszyła VII edycja programu grantowego "mPotęga". Spośród uczniów klas ósmych utworzono dwie grupy projektowe. W tym roku uczniowie będą pracować nad tematem: Bryły przestrzenne w świecie dzieci i dorosłych.

Ósmoklasiści będą poznawali niezbędną wiedzę dotyczącą brył przestrzennych, aby wykorzystać ją do przeprowadzenia zajęć z uczniami klas 3 i 4. W tym miesiącu zostały przez nich przygotowane siatki brył do wykonania modeli przez młodszych kolegów.

Poszczególne klasy 3 i 4 będą rywalizować o najładniej i najstaranniej wykonaną siatkę bryły oraz o to, która klasa wykaże się najlepszą znajomością fachowego nazewnictwa brył.