PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Pasowanie na przedszkolaka to wyjatkowa uroczystość, która w naszym przedszkolu odbyła się 10 grudnia.

Uroczystość rozpoczął występ naszych kochanych Mróweczek. Mali artyści zaprezentowali przygotowane piosenki, tańce oraz wierszyki. Dla większości był to pierwszy, bardzo ważny występ. Po części artystycznej nastąpiła akt pasowania, czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka ogromną kredką przez Panią Dyrektor Alicję Puzoń. Każdy Przedszkolak otrzymał pamiątkowy dyplom z książeczką.

W czasie uroczystości nagrodzone zostały również Mróweczki, które do naszego przedszkola chodzą już drugi rok za opiekę i piękne przyjęcie do grupy nasze najmłodsze przedszkolaki.