NASZA SZKOŁA JEST W MEGAMISJI

Jesteśmy jedną z 300 szkół w Polsce, która po spełnieniu odpowiednich wymogów, została wybrana do programu edukacyjnego „MegaMisja”.

Już od września uczniowie klasy 1B wraz z wychowawczynią Anną Sporys wezmą udział w programie MegaMisja. Będą uczyć się rozsądnego, bezpiecznego, korzystania z technologii. Cieszymy się, że nasi uczniowie dowiedzą się, że technologie to nie tylko filmiki i gry, a masa nowych możliwości i kompetencji. Dzięki nowoczesnym technologiom będą uczyć się wielu nowych rzeczy, rozwijać pasje, poznawać świat.

"Coraz młodsze dzieci korzystają z technologii. Warto wspierać je w tym, by robiły to w sposób właściwy, z pożytkiem dla swojego rozwoju i zachowaniem równowagi między światem wirtualnym a realnym."
(Grzegorz Kasdepke, Honorowy Ambasador MegaMisji)