Go to main content

KONSULTACJE Z NAUCZYCIELAMI, PEDAGOGIEM, PSYCHOLOGIEM

DLA RODZICÓW ORAZ UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 10

W CZECHOWICACH-DZIEDZICACH

IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELA DZIEŃ GODZINA KONTAKT

Bierońska Iwona

środa

8:55-9:40

iwona.bieronska@zsp2czechowice.pl

Błaszcz Katarzyna

środa

9:50 – 10:35

katarzyna.blaszcz@zsp2czechowice.pl

Chlebek Paulina

poniedziałek

11:35-12:20

paulina.chlebek@zsp2czechowice.pl

Czechowski Dariusz

poniedziałek

10:45- 11:30

E-dziennik

Dajka Sylwia

poniedziałek

08:00 – 8:45

E-dziennik sylwia.dajka@zsp2czechowice.pl

Faber Agnieszka

wtorek

10:00-11:00

agnieszka.faber@zsp2czechowice.pl 505-254-305

Froń Ewa

wtorek

11.50-12.35

ewa.fron@zsp2czechowice.pl

Gola Stanisław

poniedziałek

17.00 - 17.45

Czat Teamsa

Góra Urszula

wtorek

13.00 - 14.00

E-dziennik urszula.gora@zsp2czechowice.pl

Górska-Janusz Aneta

poniedziałek

17.15 - 18.00

aneta.janusz@zsp2czechowice.pl

Grzegorczyk Elżbieta

środa

8:55 – 9:40

s.agnia@zsp2czechowice.pl

Hubczak Paweł

poniedziałek

8:55 – 9:40

pawel.hubczak@zsp2czechowice.pl czat Teams

Kamela Beata

czwartek

11.30-12.15

E-dziennik

Kołodziejczyk Dorota

poniedziałek

11:00 –11:45

dorota.kolodziejczyk@zsp2czechowice.pl czat Teams

Kozłowska Magdalena

Środa

14.35-15.10

magdalena.kozlowska@zsp2czechowice.pl czat Teams

Kwaśniak Agnieszka

środa

8.55 -9.40

Czat Teams agnieszka.kwasniak@zsp2czechowice.pl

Martyniszyn Magdalena

poniedziałek

8:55 – 9:40

magdalena.martyniszyn@zsp2czechowice.pl czat Teams,
telefon (podany rodzicom kl. 4a)

Paweł Pawlik

piątek

9:00 – 9:45

pawel.pawlik@zsp2czechowice.pl czat Teams

Pawłowska-Szendzielorz Renata

poniedziałek

8:00-8:45

renata.pawlowska-szendzielorz@zsp2czechowice.pl

Przepióra Ewa

wtorek

8:30- 9:15

ewa.przepiora@zsp2czechowice.pl czat Teams

Sporyś-Moczek Aleksandra

poniedziałek

11:30- 12:15

aleksandra.moczek@zsp2czechowice.pl

Szary Agata

poniedziałek

8:00-8:45

agata.szary@zsp2czechowice.pl

Szczypka Elżbieta

wtorek

8.00-8.45

elzbieta.szczypka@zsp2czechowice.pl telefon (podany rodzicom kl. 8E)

Telok Anna

wtorek

14.30-15.15

anna.telok@zp2czechowice.pl E-dziennik, czat Teams

Tomasiewicz Beata

czwartek

9:50-10:35

beata.tomasiewicz@zsp2czechowice.pl , Teams czat

Wawrzos Aldona

poniedziałek

17:00-17:45

Teams czat aldona.wawrzos@zsp2czechowice.pl

Wiewióra Renata

środa

08:55 – 09:40

E-dziennik

Wrońska Agnieszka

poniedziałek

18.00-19.00

telefon (podany rodzicom kl. 8B)

Wróbel Monika

poniedziałek

9.30-10.15

monika.wrobel@zsp2czechowice.pl telefon (podany rodzicom kl. 2A)