GRY I ŁAMIGŁÓWKI

Na kolejnych zajęciach innowacji „Zabawy z matematyką” Mróweczki poznały różnego rodzaju gry i łamigłówki. Układały puzzle, wyszukiwały takie same obrazki zwierząt w grze „Memory”, układały kolorowe żabki według kolejności z wylosowanego obrazka, próbowały zagrać w pszczółkowe double, poznały jak wygląda gra „Chińczyk”, „Halli galli”, budowały kubeczkowe konstrukcje z podanej liczby elementów według kolorów. Zajęcia bardzo podobały się dzieciom. Na zakończenie dzieci rozwiązywały obrazkowy labirynt. Ich zadaniem było narysować drogę pszczółki do kwiatka.