EVERYDAY ENGLISH II

Innowacja pedagogiczna "Everyday English" toczy się równolegle w dwóch klasach drugich: 2a i 2b. Jej głównym celem jest rozszerzenie poznanych wiadomości i utrwalanie umiejętności nabytych podczas lekcji szkolnych języka angielskiego. W obecnym roku szkolnym klasy drugie w ramach swojej innowacji pedagogicznej:

- zapoznały się z literaturą w języku angielskim,
- rozszerzyły swoją wiedzę na temat świąt obchodzonych w krajach anglojęzycznych, m.in. Halloween oraz Świąt Bożego Narodzenia,
- poznały nowe gry w języku angielskim,
- rozszerzyły swoje słownictwo o nowe ponadprogramowe treści, np. nazwy miesiecy,

- rutynowe czynności codzienne, powitania i pożegnania zwykle były komunikowane w języku angielskim.