DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA 2022

Misiu, misiu mój słodziaku,
będziesz siedział dziś w plecaku.

Musze zabrać cię do szkoły,

bo to dzień jest wyjątkowy.

Święto misia! super sprawa

będzie dobra dziś zabawa.

Wszyscy miło czas spędzimy

misie mocno przytulimy.

W dniu 25 listopada wszystkie dzieci z naszego przedszkola uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia.
Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi ulubionymi i kochanymi pluszakami. Dzieci, opowiadały o swoich maskotkach, słuchały czytanych przez panie fragmentów książek o niedźwiadkach, brały udział w zgaduj-zgaduli o niedźwiedziu, wykonały prace plastyczne, bawiły się w zabawy ruchowe oraz tańczyły z misiami w rytm piosenek. Na pamiątkę tego dnia można było wykonać zdjęcie w misiowej fotobudce. Ten dzień wywołał u dzieci wiele uśmiechów i radości.
Miś jest bardzo ważny dla każdego dziecka. Można go przytulić, a nawet zwierzyć mu się z sekretów. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.