DZIEŃ OTWARTY 2023

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej nr 10 im. Ks. JanaTwardowskiego w Czechowicach-Dziedzicach serdecznie zaprasza dzieci z rocznika 2016 (przyszłych uczniów naszej szkoły) wraz z rodzicami naDzień Otwarty, który odbędzie się 11 stycznia 2023 r. w godzinach 16.30-18:30. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące oferty szkoły. W programie spotkania m. in.: zapoznanie z ofertą edukacyjną, zwiedzanie szkoły, zajęcia o tematyce matematycznej, językowej, informatycznej, zabawy sensoplastyczne, czytelnicze, regionalne oraz małe „conieco” przygotowane przez nasze panie kucharki.