REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2023/2024

ZGŁOSZENIE DZIECKA DO KLASY PIERWSZEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 10 IM. KS. JANA TWARDOWSKIEGO
W ZESPOLE SZKOLNO-PRZEDSZKOLNYM NR 2 W CZECHOWICACH -DZIEDZICACH
NA ROK SZKOLNY 2023/2024

Szanowni Państwo,

Rodzice dzieci w wieku przedszkolnym.

Chcąc zgłosić swoje dziecko zamieszkałe poza obwodem naszej szkoły prosimy o wypełnienie karty „Wniosek o przyjęcie dziecka do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 10 im. Ks. Jana Twardowskiego w Czechowicach-Dziedzicach na rok szkolny 2023/2024”

Rekrutacja rozpocznie się 1 lutego 2023 r.

Zapisy dzieci na rok szkolny 2023/2024 prowadzone będą od 1 do 28 lutego 2023 r.

Serdecznie zachęcamy Państwa do pobrania właściwego druku zgłoszenia ze strony internetowej szkoły i dostarczenia wypełnionego do sekretariatu szkoły w wyznaczonym terminie. Proszę pamiętać o podpisach obojga rodziców.

Druki będą również do pobrania w sekretariacie szkoły.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości wszelkie informacje uzyskacie państwo w sekretariacie szkoły.