ZAGRODA U GAZDY

13 września Pszczółki, Motylki oraz Biedronki uczestniczyły w wycieczce do Brennej. Odwiedziliśmy Zagrodę u Gazdy. Należy ona do Ogólnopolskiej Sieci Zagród Edukacyjnych. Jej działalność ma na celu zaznajamianie dzieci z działalnością rolniczą i hodowlaną gospodarstw. To gospodarstwo leżące w górach, w którym można odpocząć od miejskiego zgiełku ciesząc się bliskością natury. Podczas wycieczki dzieci zarówno bawiły się jak i uczyły. Przejazd kolejką, warsztaty zdobienia zwierzątek naturalnymi produktami oraz karmienie zwierząt to atrakcje, z których mogły skorzystać nasze przedszkolaki.