WALENTYNKI 2022

Dzień Świętego Walentego obchodzony jest na całym świecie jako święto miłości. Również w naszym przedszkolu upłynął na wzajemnym okazywaniu sobie życzliwości, dobroci i przyjaźni. Kilka dni przed Świętem Zakochanych w naszym przedszkolu zaczęła działać Poczta Walentynkowa. Miłym zaskoczeniem była dla nas ogromna ilość przygotowanych „walentynek”. Dzieci bardzo szczerze i otwarcie okazują radość, przyjaźń i sympatię w stosunku do innych. W tym dniu w każdej grupie ooraganizowane były różne zabawy, konkursy oraz tańce związane ze Świętem Zakochanych. Poprzez wspólne świętowanie uczyliśmy się wyrażania naszych emocji, okazywania uczuć, otwartości, poszanowania wobec kolegów, koleżanek oraz dorosłych.