ŚWIATOWY DZIEŃ WODY

22 marca w szkole świętowano Dzień Wody! Klasy od I do III przygotowywały się stacjonarnie, ale świętować musieliśmy już wszyscy w swoich domach. Dzień Wody ma za zadanie zwrócić naszą uwagę na potrzebę oszczędzania i zrównoważonego użytkowania wody. Dlaczego to takie ważne? - Przecież nawet nasze ciało składa się w 60% z wody! Uczniowie 1a na plakatach przedstawili, jak ważna jest dla nas woda - Mamy nadzieję, że plakaty wiszą w widocznych miejscach w domu. Starsi uczniowie z klas czwartych nagrali filmy jak oszczędzać wodę i stworzyli pouczającą prezentację.