ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA 2021

Dziś naszą uwagę kierujemy w stronę klas najstarszych w naszej Dziesiątce, czyli klas TRZECICH, CZWARTYCH, PIĄTYCH oraz najważniejszej Wielkiej Królowej wszystkich nauk, czyli MATEMATYKI. Dziś w naszej szkole odbył się Dzień Tabliczki Mnożenia. Zwracaliśmy uwagę na szybkość, staranność, produktywność - bo taka jest właśnie tabliczka mnożenia.

Oto i oni!!! Nasi szkolni mistrzowie!!! Podczas światowego dnia tabliczki mnożenia wychowawcy klas oraz panie uczące matematyki przeprowadziły klasowe konkursy tabliczki mnożenia wśród uczniów klas 3, 4 i 5. Wyłoniono uczniów, którzy najszybciej i najlepiej poradzili sobie z zadaniami. Oto oni!! Serdeczne gratulacje.