SPRZĄTANIE ŚWIATA - KONKURS

Nasza szkoła pod patronatem Grupy LOTOS jest tegorocznym organizatorem Sprzątania Świata z tej okazji przygotowujemy wiele ciekawych aktywności dla szkół z gminy Czechowice-Dziedzice o których dowiecie się już wkrótce.

Na początek przedstawiamy KONKURS PROPAGUJĄCY SPRZĄTANIE ŚWIATA, który ma na celu zwrócenie uwagi uczestników i ich środowiska na zasady gospodarki odpadami, sposoby postepowania ze śmieciami, potrzebę dbania o środowisko przyrodnicze w tym udział w akcjach ekologicznych. Umożliwienie wykazania się aktywnością twórczą oraz rozwijanie kreatywności i pomysłowości.

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci szkolnych w dwóch grupach wiekowych:

• klasy 1-3 mają za zadanie wykonać plakat w formacie A4 propagujący Sprzątanie Świata
  • klasy 4-8 natomiast muszą wymyślić hasło propagujące Sprzątanie Świata

Na laureatów czekają nagrody!

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu oraz do śledzenia dalszych wydarzeń.