SPRINTEM DO MARATONU

6 czerwca nasze przedszkolaki wzięły udział w akcji "Sprintem do maratonu" organizowanej przez miesięcznik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA - wychowanie i edukacja .

Celem tego projektu jest popularyzowanie biegów wśród dzieci oraz upowszechnianie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu.

W naszym maratonie wszyscy byli zwycięzcami. Nie liczyło się zdobyte miejsce, a pokonanie dystansu w miłej atmosferze, promującej zdrowy styl życia. Do wspólnego licznika akcji udało nam się dopisać 28800 metrów. Na trasie biegu nasze wspaniałe przedszkolaki dzielnie wspierały ich panie.

Wysiłek i determinacja biegaczy została doceniona i nagrodzona wręczeniem specjalnych medali.

Gratulujemy wszystkim wspaniałym biegaczom!!!