ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

Szanowni Państwo,

przedstawiamy organizację rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021.

1 września 2020

• godzina 8.00 - Msza Święta szkolna z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2020/2021.

• godzina 9.30 - uczniowie klas 4A, 8A, 8B, 8C, 3B, 2A, 1A spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Uczniowie wchodzą wejściem głównym i udają się bezpośrednio pod salę gdzie będzie czekał wychowawca. Uczniowie klasy 1 przychodzą na rozpoczęcie roku szkolnego z jednym rodzicem i udają się wraz z opiekunem pod salę lekcyjną gdzie odbędzie się zapoznanie uczniów z wychowawcą oraz zebranie dla rodziców.

• godzina 9.45 - uczniowie klasy 1B spotkanie z wychowawcą w sali lekcyjnej z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Uczniowie klasy 1 przychodzą na rozpoczęcie roku szkolnego z jednym rodzicem i udają się wraz z opiekunem pod salę lekcyjną gdzie odbędzie się zapoznanie uczniów z wychowawcą oraz zebranie dla rodziców.

• godzina 10.00 - uczniowie klas 4B, 8D, 8E, 8F, 2B, 3A spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Uczniowie wchodzą wejściem głównym i udają się bezpośrednio pod salę gdzie będzie czekał wychowawca.

Klasa Wychowawca Sala
1A Aleksandra Sporyś-Moczek C16
1B Aneta Górska-Janusz C15
2A Monika Wróbel C20
2B Agnieszka Sędzielska C19
3A Ewa Przepióra C17
3B Sylwia Dajka C7
4A Magdalena Martyniszyn B2
4B Dorota Kołodziejczyk B1
8A Paulina Chlebek D8
8B Agnieszka Wrońska A7
8C Ewa Froń D3
8D Aldona Wawrzos D7
8E Elżbieta Szczypka A8
8F Beata Tomasiewicz D2

Przypominamy, że nadal obowiązują wytyczne GIS, MZ oraz MEN:

• należy zasłaniać usta i nos (maseczki /przyłbice)
  • należy utrzymywać odległości między osobami, co najmniej 1,5m;
  • przy wejściu zdezynfekować ręce;
  • należy unikać zgromadzeń.
  • uczniowie klasy 1 przychodzą z jednym rodzicem (jedno dziecko - jeden opiekun)