PROSIMY O GŁOSOWANIE!

Głosuj na naszą szkołę!

Pomóż nam odmienić stołówkę!

Szkoła z największą liczbą głosów w rankingu szkół w każdej z trzech kategorii: do 150 uczniów, szkół do 350 uczniów i szkół powyżej 350 uczniów, wygra realizację odmiany stołówki o wartości 80 000 zł! Następne 6 szkół (zajmujące miejsce drugie i trzecie w każdej kategorii) otrzyma voucher o wartości 5 000 zł na wyposażenie jadalni w sprzęt AGD marki Amica.

Głosowanie trwa do 15.05.2021.

Jeśli każdy z Was CODZIENNIE do 15 maja 2021 roku będzie głosował na Szkołę Podstawową nr 10 im. Ks. Jana Twardowskiego to remont jest w naszym zasięgu. Jeśli uda Wam się zachęcić do głosowania znajomych to WSPÓLNIE wygramy tą metamorfozę:)

Czy możemy liczyć na Waszą POMOC???

Czy poświęcicie dla wspólnego dobra minutę dziennie do 15 maja?

Czy zachęcicie Przyjaciół by głosowali z nami???