Pożegnanie starszaków

Czas leci nieubłaganie i te dzieci, które jeszcze niedawno przekraczały po raz pierwszy progi przedszkola szykują się do rozpoczęcia kolejnego etapu w życiu - edukacji szkolnej. 14 czerwiec był wjatkowym dniem dla całej naszej przedszkolnej społeczności. Tego dnia odbyło się uroczyste pożegnanie starszaków, które w tym roku odchodzą do szkoły. Dzieci wspaniale zaprezentowały program artystyczny przygotowany wcześniej przez panie nauczycielki. Były wierszyki, piosenki i tańce. Emocji nie brakowało… Wszyscy byli bardzo wzruszeni, ale równie dumni z naszych przyszłych absolwentów. Pożegnania zawsze są trudne, ale to pożegnanie zawiera w sobie obietnice przygody jaką jest przecież dorastanie.

Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach, życzymy Wam drogie starszaki

UDANYCH WAKACJI I POWODZENIA W SZKOLE!