POŻEGNANIE KLAS ÓSMYCH

Drodzy Uczniowie,

nadszedł czas rozstania, z całego serca gratulujemy Wam osiągnięcia, jakim jest zakończenie ósmej klasy. Życzymy Wam szczęścia, radości i kolejnych osiągnięć wszystkich zamierzonych celów. Niech Wasz wysiłek i Wasza wytrwałość w pogłębianie wiedzy przyniesie Wam kolejne sukcesy w życiu. Pamiętajcie, każdego dnia możecie zrobić coś, aby zbliżyć się do Waszych marzeń.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne
oraz Pracownicy SP10

Serdecznie dziękujemy p. Agnieszce Wrońskiej oraz klasie 7B za ogromny wkład pracy oraz wysiłek włożony w przygotowanie prezentacji.

Dziękujemy p. Paulinie Chlebek i p. Renacie Szendzielorz oraz wszystkim dzieciom i nauczycielom którzy przesłali materiały do prezentacji i przyczynili się do jej powstania.