POŻEGNANIE KLAS 8

NIC DWA RAZY SIĘ NIE ZDARZA

Nadchodzi ten dzień – ostatni dzień szkoły w roku szkolnym 2020/2021.

Dla uczniów klas 8 to chwila, kiedy opuszczą mury szkoły. Moment, kiedy pożegnają swoich kolegów, nauczycieli i wychowawcę.

Z tej okazji uczniowie klas 4 przygotowali dla starszych kolegów krótki program artystyczny. Były wiersze, były piosenki na pożegnanie, były oczywiście podziękowania i gratulacje.

Panie dyrektor wraz z wychowawcami osobiście wręczyły nagrody wyróżniającym się uczniom a opiekunowie samorządu docenili najaktywniejszych członków samorządu uczniowskiego.

Wreszcie sami bohaterowie spotkania złożyli podziękowania i kwiaty na ręce dyrekcji, nauczycieli i pedagogów oraz wszystkich pracowników szkoły.