PIKNIK RODZINNY

28 maja w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 odbył się PIKNIK RODZINY. W naszym ogrodzie na dzieci czekało mnóstwo atrakcji takie jak dmuchane zjeżdżalnie, stoiska z róznymi atrakcjami oraz aktywnościami, które przygotowali nauczyciele. Można było również zjeść coś słodkiego przygotowanego przez Rodziców na ‘kiermaszu pyszności”, a także posilić się pyszną grillowaną kiełbaską. Pyszne dania serwowały również nasze panie z kuchni - można było spróbować grochówki, zapiekanek, frytek czy hamburgerów. Na Pikniku przedszkolaki oraz uczniowie szkoły zaprezentowały piękne występy artystyczne. Dużym zainteresowaniem cieszył się kiermasz przetworów zorganizowany przez rodziców. Wiele ciekawych rzeczy można było kupić na pchlim targu. Rodziny wraz z dziećmi miały okazję do wspólnego spotkania i integracji. Pogoda tego dnia była słoneczno-deszczowa, ale mimo tego mamy nadzieję, że sprawiliśmy wszystkim obecnym wiele radości i przyjemności tego dnia.