NAUKA Z KLASĄ

Szanowni Państwo,

Jury konkursu zakwalifikowało pracę uczennic naszej szkoły do II etapu konkursu.

Przypominamy, że zgodnie z regulaminem konkursu „Nauka z klasą” głosowanie na najlepszą pracę plastyczną rozpocznie się w dniu 03.01.2022 r.

Link do głosowania będzie umieszczony na stronie konkursowej www.naukazklasa.pl

Zagłosować można w terminie od 03.01.2022 r. do 31.01.2022 r.

W głosowaniu może wziąć udział każdy, ma ono charakter otwarty i powszechny oraz jest w pełni anonimowe.

Każdy oddany głos jest na wagę złota, dlatego zachęcamy do szerszego komunikowania o możliwości oddania głosu na naszą szkołę.

Przypominamy, że każda z 20 zwycięskich szkół podstawowych otrzyma 20.000 zł na wyposażenie wspierające edukację ekologiczną.

Czas wybrać zwycięzców!

Prosimy o głosowanie
i dziękujemy za każdy oddany głos.