MAJ

W maju na zajęć komputerowych grupka uczniów 2B wykonała kolejne zadania „Mega Misji” z wykorzystaniem tabletów - nagród za aktywny udział w programie.
Po przygotowaniu materiałów informacyjnych na temat zdrowego żywienia. W zdrowym ciele zdrowy duch! Wybierz zdrowie! Ustaliliśmy powody, dla których warto dbać o zdrowie. Oto niektóre z nich dla których warto wybrać zdrowy styl życia: rzadziej będziesz chorować, będziesz wysportowany, będziesz atrakcyjniej wyglądać, Twój mózg będzie sprawniejszy, nabędziesz właściwych nawyków, które zapewnią Ci długie i szczęśliwe życie. Uczniowie szukali informacji w Internecie na temat ŻYJ ZDROWO I KOLOROWO, wykorzystywali do tego Tablety. Kolejnym ich krokiem było wspólne wykonanie plakatu REKLAMUJĄCEGO zdrowy tryb życia. Odkryły, że źródłem informacji nie tylko jest komputer czy tablet ale również ich otoczenie, które jest przesycone REKLAMAMI. Prezentowany PLAKAT reklamowy zawierał KOLOROWE warzywa i owoce. W końcowym etapie rysowały swoje ulubione owoce i warzywa na komputerze.