HARMONOGRAM PRACY W WAKACJE

Zmiana organizacji pracy

przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach

w lipcu i sierpniu 2020 r.

W trosce o zapewnienie bezpiecznego pobytu dzieci w przedszkolu w czasie trwającej epidemii, w okresie wakacji została zmieniona organizacja pracy przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych.

W związku z powyższym przedstawiamy harmonogram pracy naszej placówki:
_________________________________________________________________________________________

01.07 – 03.07 – przedszkole czynne

06.07 – 17.07 – przedszkole nieczynne

20.07 – 31.08 – przedszkole czynne

Przedszkole pracuje z zachowanie reżimu sanitarnego zapewniając opiekę dla dzieci obojga rodziców pracujących.

Aby zgłosić dziecko do przedszkola należy zapoznać się z regulaminem, procedurami, a wniosek i oświadczenie wypełnić i odesłać w wyznaczonym terminie na adres:

zdalnie.razem@zsp2czechowice.pl