E-Twinning "Lass uns kochen"

W tym roku szkolnym realizujemy projekt E-Twinning "Lass uns kochen". Wraz z naszymi partnerami z Polski oraz z Turcji pracujemy nad stworzeniem książki kucharskiej w języku niemieckim. Realizacja projektu zwiększa motywację uczniów do nauki, umożliwia im doskonalenie swoich umiejętności komunikacyjnych oraz językowych. Dzięki udziałowi w projekcie uczniowie poznają nowe narzędzia cyfrowe oraz uczą się przez działanie i zabawę. Nasi uczniowie będą mieli okazję nawiązać kontakt z uczniami z innych szkół, ale także poznać ich styl pracy i uczyć się od siebie nawzajem.