DZIEŃ BABCI I DZIADKA 2022

Każda Babcia jest najukochańszą Babcią na świecie i każdy Dziadek jest najukochańszym Dziadkiem na świecie. Odzwierciedlają oni oblicze bezgranicznej miłości. Ta niesamowita relacja Dziadkowie – Wnuki sprawia, że rodzina czuje się szczęśliwa. W najchłodniejszej porze roku w naszym przedszkolu odbyło się najcieplejsze święto – Dzień Babci i Dziadka. Dzieci zaprezentowały krótki program artystyczny, który został nagrany. Jak co roku z wielką przyjemnością i zaangażowaniem przedszkolaki przygotowały upominki.
Dzień Babci i Dziadka to doskonała okazja do kształtowania u dzieci szacunku, dobra, miłości, postaw wzajemnej troskliwości.