„Dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia,

Dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia”

Święto Babci i Dziadka, obchodzone 21 i 22 stycznia, to jedne z najpiękniejszych świąt obchodzonych w przedszkolu. To wyjątkowy okres, gdy dziadkowie mogą spędzić czas ze swoimi największymi skarbami - wnukami, wysłuchać specjalnie wyrecytowanych przez nich wierszyków, a także otrzymać własnoręcznie wykonane przez maluchy prezenty. W tym jednym dniu w roku, przedszkole wypełnia ogromna miłość, kiedy to Babcie i Dziadkowie przybywają do placówki, by spędzić czas z wnukami.

Z powodu koronawirusa pierwszy raz w historii Babcie i Dziadkowie nie mogli wziąć udziału w uroczystości w przedszkolu. Nasze przedszkolaki nie zrezygnowały jednak z  przygotowania niespodzianek dla dziadków, które w dniu Ich Święta znalazły się na naszym przedszkolnym FB. Zapraszamy do obejrzenia niespodzianek od naszych wspaniałych Przedszkolaków.