DZIECI UCZĄ RODZICÓW 22/23

W roku szkolnym 2022/2023 klasy trzecie biorą udział w kolejnej edycji Projektu „Dzieci uczą Rodziców”. W kolejnym roku będziemy mogli wspólnie uczyć się , poznawać świat oraz rozwijać pasje i zainteresowania.

Pierwsza lekcja to „Elementarz bezpieczeństwa”. Podczas niej dzieci zdobyły i utrwaliły zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym, poznały zasady

przechodzenia na przejściu dla pieszych, przypomniały sobie najważniejsze numery alarmowe i znaki drogowe. Poznaliśmy również 5 zasad bezpiecznego ucznia.

Na uczniów czekały do wykonania cztery zadania o różnym poziomie trudności. Dostały również zadanie do wykonania w domu .

Niewątpliwie był to bardzo ważny temat, ponieważ bezpieczeństwo na drodze , a zwłaszcza w drodze do szkoły jest najważniejsze.