BAL KARNAWAŁOWY 2021

I my, podobnie jak Pchła Szachrajka postanowiliśmy wyprawić bal. Zaprosiliśmy wszystkich uczniów klas 1-3 na Karnawałowy Bal Przebierańców. Ponieważ ten rok z powodu pandemii jest szczególny, każda klasa bawiła się w swoim gronie. Sala, jak co roku, była kolorowo ozdobiona i oświetlona migającymi światełkami. Uczniowie przyszli w pięknych strojach. Kogo tam nie było, rycerze, księżniczki, postacie z filmów i bajek, słowem bajkowo i kolorowo. Tańcom i zabawom nie było końca.

11 lutego to w tym roku Tłusty czwartek. Każda klasa w swojej pracowni zajadała się świeżymi i cudownie pachnącymi pączkami. Przecież i tak wszystko spaliliśmy w czasie zabawy.

To był cudowny, niezapomniany dzień. I ja tam byłam, paczki zjadałami i szalałam z klasą na parkiecie....

Ewa Przepióra